Dochodowe interesy

Aktor reklamuje kredyt hipoteczny ING

Jeden z najwybitniejszych i chyba także najpopularniejszych aktorów od paru dobrych lat nie gra już w żadnych filmach. Jest majętnym człowiekiem i nie musi już zarabiać pieniędzy występując w filmach lub serialach. Od jakiegoś czasu jednak ten sam aktor gra w reklamie jednego z największych polskich banków i jest jego twarzą, która ma zachęcać i wzbudzać ogólne zaufanie. Mowa oczywiście o Marku Kondracie, który zagrał w wielu naprawdę znanych i kultowych wręcz filmach oraz serialach polskich.

Jednym z głównych produktów finansowych promowanych przez Pana Marka jest kredyt hipoteczny na mieszkanie w banku ing bank Śląski. Jest to kredyt, który od samego początku udzielany był tylko i wyłącznie w polskiej walucie. Reklamowany jest także jako produkt w którego załatwieniu pomagają także pracownicy banku ING, którzy dojeżdżają do domów i przygotowują wszystkie formalności potrzebne do sfinalizowania umowy na kredyt hipoteczny.

Niedawno w Polsce weszła kolejna rekomendacja, która jeszcze bardziej ograniczyła dostępność do kredytów hipotecznych. Skutki tego odczują także za pewne Bank Śląski ING i najprawdopodobniej będzie musiał skorygować swoją ofertę dotyczącą kredytów hipotecznych tak , aby nie tracić lub stracić jak najmniej nowych klientów. Kredyt hipoteczny w banku ING reklamowany był naprawdę dużo we wszystkich mediach i do dzisiaj dobrze się ludziom kojarzy oraz ma naprawdę pozytywne opinie wśród klientów i internautów.

Dodaj komentarz