Dochodowe interesy

Auta to dobry pomysł na biznes

Znam wielu ludzi, którzy dorobili się niezłych pieniędzy handlując autami. Zarówno tych co mają duże komisy oraz takich, którzy raz na jakiś czas sprowadzą jakieś auto z zagranicy na handel. Wiem, że auta to był i jest dobry interes. Jednak ja mam zamiar zarabiać na autach w sieci internetowej. Zostałem administratorem i właścicielem ciekawego forum i uważam, że auta na forum to dobry pomysł na biznes.

Ruszyłem z tym projektem niedawno i już widze pierwsze efekty mojej pracy. Rejestrują się nowi użytkownicy i ostro biorą się za pisanie postów oraz za pomaganie innym. Chodzi o to żeby zdobyć jak najwięcej użytkowników dzięki ekspertom od spraw motoryzacyjnych. Chcę tam zatrudnić prawdziwych fachowców i mechaników, którzy będą doradzać na bieżąco jeśli ktos zgłosi się z jakimś problemem dotyczącym auta (Autole.pl). Na początku wszystkie usługi na forum będa darmowe, ale w przyszłości planuję własnie na tym robić biznes i kasować poprzez płatności sms za takie doradztwo.

Wiadomo, że auta się psują i ludzie szukają porad na forach i portalach internetowych. Dlatego chcę wykorzystać moją wiedzę w zakresie promocji stron i tak mocno wybić się z tym serwisem żeby byli chętni na korzystanie z płatnych usług. Coraz częściej internet zamienia się w źródło dochodów i darmowe strony odchodzą w zapomnienie. Ja wiem, że szybko się to nie rozkręci bo jednak jeszcze dominują darmowe fora i tam ludzie szukają porad dotyczących naprawy auta. Ja jestem cierpliwy i poczekam aż moje forum będzie bardzo znane i wtedy zacznę pobierać opłaty.

Dodaj komentarz