Dochodowe interesy

Boks pomysłem na biznes

Kiedyś miałem takie marzenie żeby zostać promotorem boksu zawodowego i zarabiac na tym dobre pieniądze. Poznałem nawet odpowiednich ludzi oraz praktycznie wszystkich polskich bokserów i zgłębiłem wiedzę o tym jak naprawdę wygląda boks zawodowy na świecie oraz w Polsce.

Zacząłem działać w tym kierunku, aby zorganizować własną grupę bokserską i rozglądałem się za osobami, które zaangażuję w mój boks (Boxing.pl). Jednak wszystko to wygląda tak fajnie tylko na pierwszy rzut oka, a jak się w to wdepnie głębiej to zaczynamy dostrzegać, że to niezłe bagno i dla normalnego i uczciwego człowieka nie ma tam miejsca. Środowisko bokserskie to dość zamknięte i mało uczciwa społeczność, a ich promotorzy to już w ogóle kompletni ździercy.

Dziewięćdziesiąt dziewięć procent osób w tym biznesie to osoby dla których słowo nie jest warte złamanego grosza. Kompletnie nie przestrzegają ogólnie przyjetych norm i zasad jakimi kieruje się człowiek z odrobiną chociaż sumienia i klasy. Boks to twardy, ale zarazem trudny i nieobliczalny sport, a tak naprawde bokser najmniej się w tym całym show liczy. Najwięcej pieniędzy to przelewa się wokół wszystkiego tego co ten boks otacza.

Dodaj komentarz