Dochodowe interesy

Filmy erotyczne i pieniądze

Wiadomo, że prawdziwa erotyka w mediach nierozerwalnie związana jest z zarabianiem pieniędzy. Nie ma co udawać, że filmy erotyczne kręci się dla przyjemności i tylko dla własnej satysfakcji. Tym biznesem rządzą tylko i wyłącznie pieniądze, a czasami są to naprawdę duże budżety i fortuny.

Firmy, które kręcą i dystrybuują filmy erotyczne zarabiają naprawde ogromne pieniądze, a ich produkcje przynoszą im coraz większe zyski. Robią to, aby jeszcze bardziej pomnażać swoje fortuny i zatrudniają coraz to nowsze aktorki i wymyślają coraz bardziej oryginalne i wyszukane sceny. Dzisiejsze filmy erotyczne (Dziewczyny.org.pl) mają bardzo rozbudowaną fabułę i nie są to już tylko same sceny pokazujące akt płciowy dwojga lub więcej osób.

Oczywiście istnieją skrajne wypadki , gdy różne pary nagrywają swoje igraszki, ale najczęściej robią to także po to, aby zarabiać na tym pieniądze w internecie. Takich to ja nigdy nie zrozumiem i nie zamierzam nawet dawac im satysfakcji z tego żeby oglądać to co razem robili i nagrali. Jak ludzie sie kochają to powinni tylko dla siebie samych pokazywać swoje nagie ciała, a nie dla całego świata się obnażać.

Dodaj komentarz