Dochodowe interesy

Forum to serwis na biznes

Polscy internauci uwielbiają udzielać się na forum internetowym. Prawie każdy fan internetu ma swoje ulubione forum i tam spędza czas zawsze, gdy tylko jest zalogowany do sieci. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę , że takie forum, które w zasadzie jest darmowe, to serwis na świetny biznes.

Jest mnóstwo sposobów żeby zarabiac pieniądze na forum internetowym z recenzjami dobrych filmów (Wrzucanie.pl). Najprostszy to wyświetlanie płatnych reklam. Można na forum wyświetlać reklamy takie, które płacą nam za każde przekierowanie na stronę reklamodawcy, czyli tak zwana płatność za kliki. Są też takie reklamy za które mamy zapłacone w momencie, gdy użytkownik wykona jakąś akcję na stronie reklamodawcy czyli albo sie zarejestruje lub na przykład dokona tam jakiegoś zakupu. Najciekawszym jednak sposobem płatności za reklamy jest płatność po prostu za ilość wyświetleń.

Tutaj jednak sytuacja jest o tyle skomplikowana, że ciężko jest takich reklamodawców znaleźć i trzeba mieć naprawdę mocna stronę żeby na tym zarabiac pieniądze. Każdy przecież pilnuje swojej kasy i jeśli ma ją wydać na same tylko wyświetlenia banera to wiadomo, że będzie chciał to zrobić tam gdzie będzie z tego pożytek.

Dodaj komentarz