Dochodowe interesy

Idealna kobieta

Jaka zdaniem mężczyzny powinna być idealna kobieta? Otóż wystarczy prześledzić kilka pism, poczytać artykuły i już wyłania nam się prawdziwy obraz owej idealnej kobiety. Jakimi cechami powinna być obdarzona? Po pierwsze musi być otwarta – na świat, ludzi i propozycje. Bo kto to słyszał, żeby to mężczyzna zawsze musiał przejmować inicjatywę w łóżku, przecież trzeba mieć fantazję, można zaprosić koleżankę, albo dwie do wspólnych igraszek. Więc koniecznie, nie może myśleć tylko w  kategoriach my = ja i ty, my to może być także = ja + ty+ pięć innych, twoich koleżanek.

Po drugie uśmiechnięta. Bez tego ani rusz. Powinna ze spokojem przyjmować w domu kolegów partnera, nie narzekać, serwować dobre przekąski i zawsze uśmiechać się. Także wówczas, gdyby mężczyzna ciągnie ją na imprezę do swoich znajomych, gdzie zamierza skosztować raptem kilka drinków – a i do tego musi mieć prawo jazdy. Koniecznie wręcz, bo kto będzie robił za szofera po zakrapianej alkoholem imprezie?

Co więcej, musi być oszczędna. Mężczyzna nie chce inwestować we wszystkie zachcianki kobiety. Pani idealna kobieta (Idealwoman.pl), musi to wiedzieć. No i na koniec oczywiście, powinna sobie zdawać sprawę z tego, że to mężczyzna zawsze ma rację, i nawet jeśli nie ma – to jednak ma.

Dodaj komentarz