Dochodowe interesy

Kredyt hipoteczny w banku PKO BP

Kilka lat temu w Polsce nastąpił prawdziwy bum budowlany i totalny szał na zaciąganie kredytów hipotecznych na cele mieszkaniowe. Polacy w różnym wieku i o różnym statusie społecznym zaczęli zarówno kupować nowe mieszkania jak i budować domy na własność. Ceny gruntów i działek budowlanych szybowały w górę jak z procy i osiągały zawrotne sumy za metr kwadratowy. Taki okres trwał przez kilka lat i w tym czasie zaciągnięte zostało w Polsce wiele tysięcy kredytów pod zastaw hipoteki.

Jednym z najczęściej zaciąganych kredytów w Polsce od lat jest kredyt hipoteczny w banku PKO BP i śmiało można stwierdzić, że pozycja lidera może utrzymywać się jeszcze przez długi czas. Polacy po prostu najbardziej ufają temu co dobrze znają od lat i wierzą w prawdziwie Polski bank, że związanie się z nim umową będzie najbardziej bezpieczne. Wynik banku PKO BP jest naprawdę zaskakujący patrząc na ilość przeróżnych ofert, które od lat zalewają nasz rynek.

Banki po prostu wymyślają coraz to bardziej niestworzone chwyty reklamowe żeby przyciągnąć potrzebujących kredytu klientów. Niektóre mają naprawdę uczciwe i racjonalnie wytłumaczalne oferty, ale są też takie, które na pierwszy rzut oka i po dokładniejszym przeanalizowaniu okazują się wyssane z palca.

Dodaj komentarz