Dochodowe interesy

Kredyty pozabankowe i kredyty bez bik

Obecnie nie tylko banki trudnią się udzielaniem kredytów. Istnieją zdecydowanie bardziej korzystne możliwości, z których to każdy bez większego problemu będzie mógł skorzystać.

Mam tutaj na myśli oczywiście pożyczki pozabankowe bez weryfikowania w bik . które to stają się również i w naszym państwie coraz to bardziej popularne. Zapewne większości osób skojarzą się one bezpośrednio z firmami udzielającymi kredyty na wprost lichwiarskich oprocentowaniach. Miło zaskakując odpowiem jednak, że nie jest to opisywane przeze mnie rozwiązanie. Mając dostęp do Internetu odszukać będziemy mogli specjalnie stworzone w celach kredytowych portale.

Użytkownicy na nich zarejestrowani wzajemnie pożyczają sobie gotówkę. Oczywiście nikt za darmo nic nie zrobi i kredyt gotówkowy zaciągnięty właśnie w ten sposób będzie odpowiednio oprocentowany. Zwykła stawka wynosi w większości przypadków zdecydowanie mniej, aniżeli dwadzieścia procent w skali roku. Myślę więc, że jest to całkiem kusząca możliwość, z której to będziemy mogli skorzystać. Zapewne część osób zainteresuje takie wyjście, gdyż są to kredyty bez BIK. Nasza historia kredytowa w tym miejscu nie ma większego znaczenia. Posiadamy białą kartkę i tylko wyłącznie od nas zależy, jak przyjdzie nam ją zapisać.

Dodaj komentarz