Dochodowe interesy

Mój rock serwis

Jako wielki i namiętny fan muzyki rockowej zawsze chciałem mieć taki mój własny rock serwis w internecie. Teraz widzę, że to marzenie może się spełnić bo moje forum rockowe zaczyna być coraz bardziej popularne i rejestruje się naprawdę spora grupa osób na nim.

Co prawda ludzie, którzy się tam rejestrują to w większości nastolatkowie jednak mnie to właśnie cieszy bo sam kiedyś taki byłem i słuchałem różnej rockowej muzyki. Za moich czasów nie było internetu i nie można było wypowiadac się na żadnym forum internetowym bo takie po prostu jeszcze nie istniały. Teraz każdy kto kocha rock (Rockowisko.pl) może się na mój serwis wbić i pisać o muzyce, która od kilkudziesięciu lat rozgrzewa miliony serc na koncertach.

Teraz to jest już z górki i nie musze nawet specjalnie reklamować tego mojego rockowego serwisu bo ma już na tyle mocną markę, że każdy młody fan muzyki rock wie jak tam trafić. Zrobiłem tam podział na polską muzykę rockową i zagraniczną. I ciesze się bardzo jak widzę, że najwięcej dyskusji jest własnie w dziale polski rock. Widać, że młode pokolenie polaków jest wierne naszym tradycjom i nie szuka zagranicznych idoli tylko stara się doceniać naszych rodzimych wykonawców. Zamierzam jeszcze bardziej rozbudowac ten rock serwis jak tylko znajdę chwilę czasu bo widzę, że warto i na pewno będzie tam wchodziło jeszcze więcej młodzieży kochającej polski rock.

Dodaj komentarz