Dochodowe interesy

Ogłoszenia towarzyskie pomysłem na biznes

Wpadł mi do głowy kolejny pomysł na biznes. W zasadzie to nie jest to żaden oryginalny pomysł tylko po prostu zapożyczyłem go od innych bo uważam, że potrafię to zrobić nie gorzej , a nawet i lepiej. Uznałem, że ogłoszenia towarzyskie są świetnym pomysłem na biznes.

Pokazał mi taki portal mój pracownik i nawet nie musiał mnie do tego długo namawiać. Od razu zrozumiałem o co chodzi i razem z resztą zespołu wzięliśmy się do pracy nad tym. Pierwsze co to zaczęliśmy przeglądać inne, znane już ogłoszenia towarzyskie (Zaloty.pl) żeby mieć jakiś punkt odniesienia. Od razu zauważyłem, że wiele rozwiązań można zrobić ciekawiej i bardziej funkcjonalnie niż konkurencja. Jeszcze nie jesteśmy pewni czy skorzystamy z jakiegoś gotowego skryptu czy będziemy go pisali od zera.

Rozważamy oba rozwiązania i decyzja jeszcze ostateczna nie zapadła. Ja raczej skłaniam się ku autorskiemu skryptowi, a pracownicy proponują ciekawe rozwiązanie gotowe. Ja wierzę, że damy rade to zrobić i będziemy mieć popularne ogłoszenia towarzyskie, które będzie przeglądać tysiące ludzi dziennie.

Dodaj komentarz