Dochodowe interesy

Pomysł na opisy gg

Ja nigdy nie miałem kłopotów z tym żeby wstawiać sobie jakieś fajne opisy na moje gg. Pomysły na opisy gg to rodzą się w mojej głowie pod wpływem chwili lub wtedy, gdy słucham jakiejś muzyki lub ogladam ciekawe filmy.

Kompletnie nie rozumiem tych osób, które potrzebują do tego specjalnej strony na której inni dodają opisy gg (Gadu-opisy.pl). Wystarczy ruszyc troszkę mózgownicą i nie zastanawiac się za dużo nad tym co wpisac opisie swojego komunikatora i na pewno coś oryginalnego samo nam wpadnie. Dla mnie liczy się spontaniczność i chwilowa wena, a nie jakies głębokie przemyślenia zawierające się w jednym zdaniu na opisy gg. Lubię troszkę zaszokować i moje pomysły nie zawsze są zrozumiałe przez przeciętnego użytkownika internetu.

Nie raz mam co świętować i wtedy opisy na moim gg odzwierciedlają stan moich emocji oraz tego co udało mi się w danym dniu dokonać. Nie lubię dołujących opisów na gg bo ogólnie jestem optymistą i zawsze staram się pozytywnie patrzec na świat. Moje opisy na gg zawsze sa optymistyczne i dają wielu osobom naprawdę dużo do myślenia.

Dodaj komentarz