Dochodowe interesy

Pomysł na pierwszy raz

Młode pary długo starające się o dziecko bardzo często mają problem z ustaleniem gdzie leży problem z zajściem w ciążę. Przychodza im coraz różniejsze pomysły na pierwszy raz.

Kobieta robi setki badań. Spędza długie godziny na wizytach u lekarza ale ciąży niestety nie widać . Kobieta u której stwierdza się , że jest zdrowa i występuje u niej owulacja zwykle i tak szuka problemu w sobie . Jednak dobry i doświadczony ginekolog powinien skierować partnera pierwszy raz (Larka.com.pl) na badanie nasienia . Statystyki donoszą , że w kilkudziesięciu procentach to mężczyźni są odpowiedzialni za brak potomstwa . Alkohol, palenie papierosów , stres zwykle spowodowany gonitwą za pieniędzmi , długotrwała praca w pozycji siedzącej np. przed komputerem czyli ogólnie niezdrowy tryb życia może stać się przyczyną nieprawidłowości w nasieniu.

Podstawowe badanie , które polega na ocenie plemników (np. liczba, ruch , żywotność) oraz analizie wydzieliny prostaty i nasiennych pęcherzyków pozwoli nam określić czy za niemożność posiadania dziecka odpowiada mężczyzna. W badaniu nasienia sprawdza się także czas upłynnienia , objętość , ph, kolor i zapach plemników a także wykonuje morfologię . Dziecko jest najważniejszym celem dla małżeństw więc zwykle mężczyźni bez wahania decydują się na to badanie. Przed przystąpieniem do niego pierwszy raz zaleca się wstrzemięźliwość seksualną na 3-5 dni. W przypadku gdy wynik badania okaże się niezadowalający można rozpocząć leczenie , które często przynosi szybkie i dobre efekty. Konieczna jest także zmiana stylu życia.

Dodaj komentarz