Dochodowe interesy

Serwis filmy na zarabianie pieniędzy

Kolejny serwis w mojej kolekcji doczekał się właśnie na swoją kolej w moich projektach na promocję. Ja wiem, że filmy to nie jest jakiś rewelacyjny pomysł na zarabianie pieniędzy w internecie, ale raz na jakiś czas trzeba taki serwis uruchomić żeby nagonić sobie dodatkowe wejścia na inne portale.

Mam już spore doświadczenie w portalach, które oferują filmy bo tak naprawdę od tego zaczynałem, ale zawsze jak otwieram nowy serwis to wkładam w niego cały swój czas i umysł. Tym razem będzie tak samo i wiem, że nie spocznę dopóki nie będę miał pewności, że kręci się on już sam z siebie, bez mojej ingerencji.

Udało mi się takie coś już kilkanaście razy i nie zamierzam spoczywać na laurach. Filmy (Maxiorek.pl) zawsze cieszyły się powodzeniem więc co jakiś czas stawiam kolejne strony zawierające taki kontent. Takie coś przyda mi się także to tego, aby reklamować portal o samochodach oraz o wycieczkach. Mam już takie fora i jak tylko moje filmy ruszą na dobre to będę cały ruch przekierowywał na poważniejsze witryny, właśnie o wspomnianej powyżej tematyce.

Dodaj komentarz