Dochodowe interesy

Sport serwis

Chcę rozkręcić profesjonalny serwis sportowy i to taki, który stanie się po kilku latach kultowy. Znam się na sporcie i dodatkowo mam wielu chętnych do pomocy znajomych, którzy wiedzą co to jest dobry sport i wierzę, że razem uda nam się uda rozkręcić zawodowy portal.

Juz rozpoczęliśmy przymiarki i załozyliśmy forum sportowe od którego będzie dobrze rozpocząć nasz ambitny projekt. Sport (Sportforum.pl) to temat , który ma niewyczerpalny zasoby i mozna pisac o nim ile się tylko da. Każdy z nas przecież interesuje się tym i oprócz grania w piłke nożną ma jakis konik i jest nim inny także sport. Ja tez trenowałem rózne sporty i do dzisiaj się z tego cieszę bo wychodzi mi to tylko na zdrowie pod względem fizycznym, psychicznym, a także finansowym bo nasze forum sportowe zaczyna zarabiac pierwsze pieniądze.

Dodatkowo moje inne fora internetowe także maja wątek sportowy i tam także ludzie pisza o tym co się w świecie sportu dzieje. Nie ma tam co prawda tak mocno rozbudowanych tych działów jednak zawsze cos tam ciekawego można znaleźć bo sport to pasja i życie dla milionów polaków na całym świecie.

Dodaj komentarz