Dochodowe interesy

Szybka pożyczka dla przedsiębiorców

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mają obecnie spore problemy z pozyskaniem kredytów, dzięki którym mogliby na bieżąco troszczyć się o płynność finansową prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa oraz o realizowanie inwestycji stanowiących nieodzowny warunek rozwoju i umacniania rynkowej pozycji. Wymagania banków są bardzo wysokie, przedsiębiorca musi wykazać, że jego firma dobrze zarabia, a do tego potrzebny jest dosłownie cały stos dokumentacji.

Nie ma tu też mowy o jakichkolwiek – choćby najmniejszych – zaległościach w płatnościach wobec zakładu ubezpieczeń społecznych i urzędu skarbowego. Trzeba to zresztą potwierdzić odpowiednimi zaświadczeniami z tych instytucji. Dodatkowo banki przykładają ogromną wagę do stażu firmy – jeśli jest to początkujące przedsięwzięcie opcja taka jak kredyt w banku odpada. Ratunkiem dla firm są pozabankowe pożyczki gotówkowe, z których korzysta coraz więcej przedsiębiorców. Mogą oni liczyć na to, że bez względu na to jak długo funkcjonują oni na rynki i jakiego rzędu dochody generują, finansowe wsparcie zostanie im przyznane. Firmy pożyczkowe nie wymagają od klientów instytucjonalnych zaświadczeń z ZUS-u i US.  Firmy pożyczkowe oferują także takie produkty jak kredyty samochodowe bez weryfikacji w BIK (Kredyt-dla-zadluzonych-2012.com.pl).

Nie każą się im rozliczać z wydanych pieniędzy, albowiem pozabankowe pożyczki są środkami na realizowanie dowolnie wybranych przez klientów celów. Osoby prowadzące biznes muszą jednak pamiętać, że podobnie jak w przypadku kredytów banków, tak i oferta poszczególnych firm pożyczkowych wymaga dokładnej analizy i porównań. Pośpiech to zły doradca, gdy w rachubę wchodzą kwestie finansowe.

Dodaj komentarz