Dochodowe interesy

Szybkie kredyty dla bezrobotnych

Bezrobotni w żadnym kraju świata nie mają łatwego życia. Oczywiście są Państwa, które zapewniają swoim obywatelom będącym bez pracy niezbędne minimum socjalne i jakoś można z tego wyżyć jednak problem pojawia się, gdy bezrobotny potrzebuję wziąć jakiś pilny kredyt bo przydarzyła mu się nie przewidziana sytuacja życiowa. Chodzi oczywiście o jakąś chorobę lub wypadek, który sprawił że pilnie potrzebna jest gotówka na leczenie lub wręcz ratowanie życia ludzkiego.

Tutak nie ma co liczyć na banki bo chyba żaden znany oficjalnie bank w Polsce nie posiada takiego produktu jak szybkie kredyty bez bik dla bezrobotnych (Kurier-bankowy.pl). Brzmi to dość brutalnie i brzmi niewiarygodnie jednak tak po prostu jest i nic nie jesteśmy na tym polu z bankiem ugrać. Każdy bank ma określone i narzucone odgórnie procedury, które wymagają sprawdzenia możliwości kredytowych czyli tak zwanej zdolności kredytowej. Praktycznie każda rozmowa z bankiem rozpoczyna się od pytania o zarobki i uzyskiwane oficjalnie dochody. Warto wspomnieć, że najchętniej kredyty udzielane są emerytom ponieważ oni zawsze mają jakiś tam wpływ na konto i w razie czego komornik ma co zajmować…

Jednak jeśli potrzebujemy pilnie gotówki i niezbędny nam jest kredyt dla bezrobotnych to o pomoc musimy zwrócić się do instytucji pozabankowych lub prywatnych inwestorów zajmujących się podzielaniem swoich środków finansowych na procent. uważajmy tylko żeby czegoś takiego nie traktować jako jakąś pomoc i nie dajmy się nabrać na tego typu hasła. Każdy chce zarobić pieniądze i nie ma nic za darmo. Pomoc dla bezrobotnych to tylko hasło reklamowe, które ma zachęcić i przyciągnąć po pożyczkę na wysoki procent osoby będące bez stałego zatrudnienia.

Dodaj komentarz