Dochodowe interesy

Zarabiam pieniądze na serwerach cs

Początki każdego interesu zawsze są trudne, ale jeśli mamy dobry pomysł i jesteśmy wytrwali to bardzo często efekt końcowy przechodzi nasze wszystkie oczekiwania i przynosi nam godziwe zyski. Wiem co mówię bo od jakiegoś czasu zarabiam pieniądze na serwerach cs, a projekt ten rodził się w bólach i były już naprawdę chwile zwątpienia.

Serwery cs to bardzo ambitny projekt i wymagał dopracowania naprawdę wielu szczegółów. Każdy detal trzeba było skrupulatnie zaplanować, a potem wykonać na sto i jeden procent. Teraz to jest już z górki i nasze serwery cs (Gierman.pl) są oblegane przez graczy jednak na początku było naprawdę ciężko i chciałem walnąć to wszystko w diabły, aby zająć się czymś innym. Dobrze, że tego nie zrobiłem bo pomału zaczynam zbierać owoce trudnej pracy i zapowiada się całkiem przyzwoity biznes internetowy. Mogę już śmiało powiedzieć, że zarabiam pieniądze na serwerach cs i to na kilka sposobów.

Po pierwsze to są tam reklamodawcy, którzy płacą za powierzchnię reklamową, a po drugie to sami gracze płacą za dostęp do serwerów cs. Mamy dobre i wydajne serwery cs, więc konkurencji się nie boimy i zamierzamy jeszcze bardziej rozbudować ten serwis o kolejne serwery gier.

Dodaj komentarz